BABALAR GÜNÜ HEDİYESİ

Her yıl, babalar günü gelip çattığında akla gelen sorular arasında, babaya alınacak hediye fikirleri geliyor

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Babanızın hoşuna gidecek ve uzun yıllar boyunca severek kullanacağı, kaliteli bir hediye fikri bulmak sizin için zor geliyorsa, CNG Gümüş’te bileklik, yüzük, kol düğmesi ve kolye gibi alternatiflerin yer aldığı, yüzlerce babaya hediye fikri var. Babaya alınacak trend hediyeler içinde, tüm detaylarıyla özel bir konsept sunan iddialı hediye seçenekleri babanıza olan sevginizi ve saygınızı anlatacak.

Babaya alınabilecek hediyeler içinde anlamlı fikirler

Kolye, bileklik, yüzük, kol düğmesi ve anahtarlığın yanı sıra, tesbih ve rozet gibi yüzlerce seçeneğin yer aldığı CNG Gümüş’te, 925 ayar gümüş ve paslanmaz çelik gibi göz alıcı, kaliteli materyallerden üretilmiş birçok takı aksesuarı var. Özellikler, babalar için hediye seçeneklerinde son dönemde çok tercih edilen erkek bileklik ve kolye modellerinde yer alan deri konsepti de en göz alıcı alternatifler arasında.

Babalar günü geldiğinde ve babaya hediye fikirleri düşünceleri başladığında birçok kişinin aksine, klişe hediyelere girmeden babaya özel hediye almak istiyorsanız yapmanız gereken, özel ve anlamlı, manevi değeri olan ve uzun seneler kullanılabilecek bir seçim yapmak. CNG Gümüş’te yer alan takı aksesuar seçeneklerinde, babanızın seveceği birbirinden güzel hediye alternatifleri yer alıyor. Harfli, dini temalı, Atatürk temalıya da aslan, kartal gibi temalara sahip birçok farklı erkek takı seçeneği, babanızın yanından ayırmayacağı, eşsiz ve özel bir hediye olacak.

Dünyanın en popüler markalarının özel tasarımları

Babalar günü için alınabilecek en iyi ve en kaliteli hediye seçenekleri içinde yer alan kolye, bileklik, yüzük, kol düğmesi, rozet, tesbih ve anahtarlık gibi seçeneklerde, dünyaca ünlü markaların ürünlerini sunan CNG Gümüş’te, Emporio Armani, Diesel, Fossil, Skagen, Guess ve Polo Exchange gibi markaların birbirinden iddialı modelleri yer alıyor. Orjinal ürün garantisi ve yetkili satıcı CNG güvencesiyle sunulan ürünler, babaya alınacak hediyelerde kaliteli ve unutulmaz bir seçim yapmak isteyenler için ideal ve 1 yıl garantili. 925 ayar gümüş ve paslanmaz çelik ile, derinin harika uyumunu bir araya getiren ürünlerde hematit, kaplangözü ve lav taşı gibi alternatifler bulunuyor. Kaliteli bir tesbih ile babanıza sürpriz yapmak isterseniz, CNG Gümüş tesbih seçeneklerinde, damla kehribar ve sıkma kehribar tesbihler bulunuyor.

 İnternete özel fiyat avantajlarıyla babanız için kaliteli bir hediye seçimi yapmak isterseniz, hemen modele, markaya ya da fiyata göre sıralama yaparak babaya hediye fikirlerinde aradığınız modeli keşfedebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.