Erkek Deri ve Çelik Bileklikler

Erkek aksesuarları içinde son yıllarda en çok tercih edilen konseptlerden biri olan deri ve çelik bileklikler, farklı giyim tarzları ile son derece uyum içinde olan ve şık bir görünüm sunan ürünler.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele

Erkek deri bileklik modellerinde, çeliğin sert görünümü ile harika tarzlar ortaya çıkaran deri ve çelik bileklik aksesuarlarında, aradığınız modeli bulmak istiyorsanız en geniş alternatifler CNG Gümüş dünyasında.

Paslanmaz çelik kalitesi ile yıllar boyu kullanım

Erkek aksesuarlarında, kaliteli ve şık ürünler sunan CNG Gümüş’te, erkek deri ve çelik bileklikler içinde metal cinsine göre, modele ve taş cinsine göre birçok alternatif var. Deri ile son derece iyi bir uyum sunan bileklikler, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu da, uzun yıllar boyunca deforme gibi riskler olmadan kullanımınıza olanak tanımaktadır. Dört mevsimde her türlü ortamda ve giyim tarzında tercih edebileceğiniz deri ve çelik bilekliklerde, paslanmaz çeliğin yanı sıra doğal taş içeren bileklikler ve erkek deri bileklik modelleri de yer alıyor. Deri gümüş bileklik arayanlar için, paslanmaz çelik kalitesini sunan modeller, erkek deri bileklik markalarının son sezon ürünlerindeki kalitenin üzerinde, sıradışı modellerle sizi heyecanlandıracak.

Doğal taşlarla göz alıcı bir konsept

Erkek deri bileklik modellerinde, paslanmaz çelik ve derinin uyumunun yanı sıra bazı modellerde doğal taşlar da sizi bekliyor. Oniks ve hematit gibi popüler taşlar, erkek deri ve çelik bilekliklerde son derece şık bir tarz ortaya koyuyor. Renk bakımından rose altının yanı sıra siyah, metalik gri, kahverengi deri, lacivert ve kırmızı deri gibi alternatiflerin yer aldığı erkek deri bileklik modellerinde, farklı motif ve temalar yer alıyor. Savaş baltası, kartal ve çapa gibi tasarımların yer aldığı erkek bileklik modellerinde, siz de aradığınız tarzı keşfedebilir, her ortamda tarzınızı yansıtacak kaliteli aksesuarlarla stil sahibi bir kombin yaratabilirsiniz.

 

İnternete özel indirimli erkek deri ve çelik bileklik seçeneklerinde, en iddialı tasarımları keşfetmek için kategorilerde filtreleme yapabilir, renge, temaya, taş seçeneğine göre aradığınız ürünü, kısa süre içinde keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.