Gümüş Yüzükler

Yüzükler, takı seçeneklerinde birçok kişinin olmazsa olmazı.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2 3 4

Özellikle gümüş yüzükler, hem göz alıcı parlaklıkları ile hem de öne çıkan şık tasarımları ile kadınların tercih sebebi. Antialerjik yapıları ile cildi asla tahriş etmeyen ve konforlu bir kullanım sunan gümüş yüzük seçenekleri, uzun bir zamandır kadın takı seçeneklerinde en çok öne çıkan konseptlerden. Gümüş takı dendiğinde hem geniş ürün model yelpazesi ile hem de uygun fiyatlı tekliflerle öne çıkan CNG Gümüş, şıklığını bir gümüş yüzük ile tamamlamak isteyen, zarafetini gümüş şıklığı ile yansıtmak isteyenler için harika alternatifler sunuyor.

Sizi yansıtacak gümüş yüzük modelleri

Gümüş yüzükler, bulunduğunuz ortam, tercih ettiğiniz giyim konsepti ve diğer takılarınızla uyum açısından, önemli bir tercihtir. Bundan dolayı küpe, kolye ya da bileklik gibi takılarınızın konseptine göre gümüş yüzük modelinizi belirleyebilirsiniz. Bunun dışında, günlük bir ortamda ya da özel bir davette olmanıza göre, gümüş yüzük tercihinize karar verebilirsiniz. Giyim tarzınızın klasik ya da spor bir konseptte olması, tercih ettiğiniz kombin ya da renkler, bayan gümüş yüzük önerilerinde önemlidir. Gümüş yüzük modelleri konusunda geniş bir ürün skalası sunan CNG Gümüş, aradığınız tarzı size sunuyor. Sonsuzluk, nazar boncuğu, aşk ve sevgi gibi temalar içeren gümüş yüzüklerin yanı sıra, tektaşlı ve renkli gümüş yüzükler, geometrik gümüş yüzükler, su damlası ya da doğal taş konsepti içeren gümüş yüzükler kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor.

Gümüş yüzük fiyatlarında en cazip teklifler

Baget taşlı, doğal taşlı ya da el yapımı konseptine sahip, özel tasarımlı, pırlanta modelli ya da serçe parmağa uygun gümüş yüzük modellerinin yer aldığı CNG Gümüş, 925 ayar kaliteli gümüş seçenekleri ile birbirinden göz alıcı gümüş seçeneklerini size sunuyor. İnternetten gümüş takı alışverişine özel avantajlı fiyatların yer aldığı sitede, gümüş yüzük indirimleri ve fırsatları sizi bekliyor. Gümüş yüzük fiyatlarını etkileyen detaylar içinde yer alan gümüşün miktarı, taşın modeli ve ince işçilikler, ortaya bir sonuç çıkarıyor. Gümüş konusunda deneyimli bir firma kültürüne sahip CNG Gümüş, size en kaliteli gümüş işleme ürünleri, uygun fiyat teklifleriyle sunuyor. Takı tercihinizde en iyisini istiyorsanız, gümüş yüzük ve diğer takı önerilerinde harika modellerin yer aldığı sitemizde, aradığınız takıları keşfedin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.