Gümüş El Aynaları

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele

Gümüş El Aynası

Gümüşün cazibesini sanatla buluşturan el, çanta ayna modelleri, numara 0, 1, 2, 3, 4, 5 olmak üzere 6 farklı ölçüdedir. Çiçek tasarımlı modellerimiz el yapımıdır ve sanatsal değeri vardır. Gül, karanfil ve papatya desenli ürünler, el emeği göz nurudur. Her bayan için ayna değerli bir eşyadır ve çantada bulunması gereken malzemelerdendir.

 Sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye almayı düşünüyorsanız,  925 ayar gümüş el ve çanta aynaları aradığınız özellikte bir hediyedir. Osmanlı el sanatını yansıtan bu nadide ürünler, özel hediye kategorisinin en popüler seçeneklerinden biridir.

Nişan, sünnet, düğün ve benzeri özel günleriniz için gelin ve damadın isimleri veya isimlerinin baş harfleri gümüşün üzerine işlenerek hazırlanabilir.

Ayrıca bu değerli gümüş hediyelikler, kurumsal firmalar için aynaların üzerine firmaların, derneklerin veya okulların logoları yine gümüşün üzerine özel olarak işlenerek promosyon hediyelik ürün kategorisinde kaliteli ve uygun fiyatlı bir seçenek olacaktır.

 Özel Gümüş Çanta ve Makyaj Masası Aynaları Sizleri Bekliyor

 Gümüş ürünlerin yanı sıra krom kapaklı ayna ürünlerimiz de kişiye özel bir şekilde hazırlanabilir. Ömür boyu unutulmayan kişiye özel tasarımlar, gümüşün etkileyici görsel özellikleriyle bu üründe bir araya geliyor. Papatya desenli, nota desenli, love you yazılı, gül desenli, karanfil desenli ve isim yazılabilir gümüş çanta gibi ürünleri kişiye özel sipariş edebilirsiniz.

 Düğün, nişan ve benzeri özel günlerinizi unutulmaz hale getirmenin en kolay yolu, kişiye özel gümüş el aynalarıdır. Sevdiklerinize özel sipariş ettiğiniz bu ürünler, bir ömür boyu hafızalardan silinmeyecektir.

 Klasik hediyeliklerden çok farklı olan kişiye özel hazırlanmış özel baskılı gümüş hediyelikler, pratik ödeme ve kargo seçenekleriyle adresinize geliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.