Gümüş Erkek Kolyeler

Erkek aksesuar seçeneklerinde, her türlü giyim tarzıyla uyum içinde bir görüntü sergileyen gümüş kolyeler, hem spor giyim hem de klasik giyimde tarzını yansıtmak isteyen, iddialı erkeklere hitap ediyor.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2

Erkeklerin, kolye konusunda en çok tercih ettiği konsept olan gümüş ise hem göz alıcı ve sade yönü, hem de kattığı erkeksi duruşla popüler olmaya devam ediyor. Erkek gümüş zincir ve kolye modelleri konusunda en geniş ürün seçeneklerinin yer aldığı CNG Gümüş’te, sizi yansıtan seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Gümüşün şıklığını her an taşıyın

Erkeklerin, bileklik ve kolye gibi takılarda en çok tercih ettiği tarz olan gümüş, hem uzun yıllar boyunca kullanılabilen güçlü yapısı, hem de cildi tahriş etmeyen dokusu ile tercih sebebi olmayı sürdürüyor. Gümüş erkek takılarda, kolye ve zincirler erkekler tarafından uzun yıllardır tercih edilmeye devam ediyor. Erkek kolye modellerinde gümüş seçenekler, içerdiği renk, tema ve diğer özelliklerine göre ayrışıyor. Gümüş takı alanında yılların deneyimine sahip CNG Gümüş, 925 ayar gümüşten üretilmiş, en ince detayına kadar özenle tasarlanmış erkek gümüş kolye seçenekleri ile aradığınızı sunuyor. Erkek gümüş kolye modellerinde, hem model hem de renk bakımından tarzınızı yansıtan seçenekleri keşfedebileceğiniz CNG Gümüş dünyasında, herkese göre alternatifler var.

Onlarca model, onlarca konsept

Erkek kolye modellerinde, gümüş zincir kolye erkek seçeneklerinde yer alan ürünler, içerdiği renk bakımından mat siyah, siyah ve beyaz altın gibi renklere sahip. Tercih ettiğiniz kolyede renkten ziyade, modele ve motife bakıyorsanız, dini temalı erkek gümüş kolyelerin yanı sıra pusulalı, Mikail meleği simgeli, uzun zincirli, kılıç, boğa aslan ya da savaş baltası gibi figürler içeren erkek gümüş kolye seçenekleri de sizi karşılayacak. Gömlek ya da tişört, tercih ettiğiniz giyim ürünleriyle son derece şık bir bütünlük oluşturacak erkek gümüş zincir ve kolye seçenekleri, içerdiği renk ve modelle sizi yansıtacak, tarzınızı her ortamda ortaya koymanızı sağlayacak.

 

Erkek gümüş kolye ve bileklik, yüzük gibi birçok takı alternatifinin yer aldığı CNG Gümüş dünyasında, aradığınız modeli kısa süre içinde bulabilirsiniz. Model, renk ve markaya göre filtreleme, uygun fiyatlı indirimli erkek gümüş kolye arıyorsanız fiyata göre sıralama sizi online satış mağazamızda bekliyor. İnternete özel indirimli fiyatlar, güvenli alışveriş altyapısı ve hızlı kargo seçeneği ile aradığınız kolyeyi hemen sepetinize ekleyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.