Gümüş Erkek Yüzükler

Erkeklerin aksesuar konusunda en çok tercih ettikleri konsept, geçmişten bugüne modası asla geçmeyen ve erkeksi bir hava katan gümüş yüzükler.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele

Erkek gümüş yüzük modelleri, rengine, içerdiği motife ve taş cinsine göre farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Erkek gümüş yüzük seçeneklerinde fark yaratan ve sizi yansıtan birçok modelin yer aldığı CNG Gümüş, erkek gümüş yüzük modelleri alanında en geniş alternatiflerin bir araya geldiği bir dünya.

Tarzınıza hitap edecek yüzük modelleri

Erkek gümüş yüzüklerinde, kaliteli gümüş işçilik ile öne çıkan modellerin yer aldığı CNG Gümüş’te, farklı model ve taş seçeneklerinin yanı sıra, renk alternatiflerinin de yer aldığı yüzlerce konsept yer alıyor. Erkekler için en gözde aksesuarlar arasında yer alan yüzükler, bir erkeğin tarzına, çizgisine dair birçok ipucu sunabiliyor. CNG Gümüş’te yer alan geniş seçenekler içinde, sizi yansıtan bir gümüş yüzük bulabilirsiniz. Erkek gümüş yüzük modellerinde, Osmanlı yüzüklerinin yanı sıra Atatürk ve ay yıldız temalı gümüş yüzükler, Zülfikar temalı yüzükler, kartal ya da savaş baltası temalı yüzükler, dini temalı yüzükler yer alıyor. Bileklik ve gümüş zincir aksesuarlarıyla da harika bir uyum sunan erkek yüzük modelleri, gümüşün göz alıcı şıklığını ve asaletini her an taşımanızı sağlayacak.

İnternete özel uygun erkek yüzük fiyatları

Erkek gümüş yüzük seçeneklerinde, model ve konsept bakımından birçok seçeneğin bulunduğu CNG Gümüş’te, taş cinsi ve renk olarak da alternatifler mevcut. Akik ve kaplangözü konseptli taşlar, erkek gümüş yüzük modellerinde aradığınız kaliteli çizgiyi size sunacak. Maden renginde ise beyaz altının yanı sıra siyah gibi farklı renk seçenekleri, erkek gümüş yüzüklerde fark yaratmak isteyenleri bekliyor. Stil sahibi erkeklerin olmazsa olmaz tercihlerinden gümüş yüzüklerde, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek, 925 ayar gümüş kalitesi ile gelen yüzükler her ortamda, her dönemde tercih edilebilir.

 

İnternete özel indirim avantajları ile, Arapça vav harfli yüzüklerden kaplan gözü yüzüklere, taşı gümüş yüzüklerden, Selçuklu kartalı, Osmanlı devlet arması gibi motifler içeren birçok gümüş yüzüğe kadar birçok seçeneği CNG Gümüş’te keşfedebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.