Gümüş Halhal

Halhal, hem gelenekseli bugüne getiren bir yaklaşım, hem de şıklığı ile göz dolduran bir aksesuar.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2

Kadın halhal seçenekleri akla geldiğinde, gümüş halhallar her zaman bir adım önde. Her mevsim tercih edilen halhal modelleri, giyim tarzınıza uygun çeşitli renk ve model seçenekleri ile tarzınızı ortaya koymanızı sağlayacak kalitede. Gümüş takı ve aksesuarlar alanında yüzlerce modelin yer aldığı CNG Gümüş’te, boncuklu halhal modelleri başta olmak üzere birçok gümüş halhal çeşitleri sizi bekliyor.

Tarzınızı tamamlayacak halhal çeşitleri

Gümüş takılar, göz alıcı parlak konseptleri, sadelik ve şıklığı bir araya getiren özel işlemeli tasarımlarıyla stil sahibi kadınların tercihi. Bayan aksesuarları içinde en sevilen seçeneklerden olan halhal modelleri de, gümüş konsept ile sevilerek kullanılıyor. Halhal çeşitleri içinde modele ve içerdiği taş cinsine göre, tasarımsal konseptlere göre yüzlerce alternatifin yer aldığı CNG Gümüş, en kaliteli halhal modelerini size sunuyor. Halhal modellerine baktığımızda renkli ve tektaş içeren halhallar, dört yapraklı yonca ya da çınar yaprağı içeren halhallar, yunus, çapa ya da arı gibi, denizatı gibi simgeler içeren halhal seçenekleri oldukça yaygın. Gümüş halhal konseptini her an taşımanızı sağlayacak, tercih ettiğiniz kıyafetlerle hoş bir uyum yakalayacak halhal çeşitleri uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

Sevilen taş çeşitleri ile göz alıcı modeller

Halhal modellerinde, kadınların en çok dikkat ettiği detay, taşlar. Gümüş halhallarda beyaz, sarı ve rose altın seçeneklerinde de farklı seçenekler öne çıksa da, zarif ve göz alıcı halhal modellerinde yer alan küçük, işlemeli taş seçenekleri tarzınızı yansıtan önemli detaylardan. Mercan, oniks, sedef, hematit ve ametist taş içeren halhal modellerinin bulunduğu CNG Gümüş, şık giyim tarzını kaliteli bir halhal ile tamamlamak isteyenler için iddialı modeller sunuyor.

Uygun fiyatlı gümüş halhal modelleri arıyorsanız, sitemizde gümüş halhal fiyatları içinde sıralama yaparak en ucuz halhal çeşitlerini bulabilir, ücretsiz kargo ve internete özel indirim avantajlarından faydalanarak anında satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.