Gümüş Kitap Ayraçları

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele

Gümüş Kitap Ayracı

Kalp, uğur böcek, çiçek, kartal, ayyıldız ve benzeri sembollerin kullanıldığı 925 ayar gümüş kitap ayraçları, isme özel el yapımı olarak hazırlanmaktadır. Adınızı ve soyadınızı kitap ayracına ekletebilirsiniz. İsterseniz sadece isminizin ve soy isminizin baş harfini de ayraca kolaylıkla ekletebilirsiniz. Kişisel ürünlerde istediğiniz figür eklenebilir. Sıradan hediyelerden çok daha değerli olan kişiye özel hediyelik ürünler, bir ömür boyu unutulmaz. Sevdikleriniz için çok değerli bir hediye almak istiyorsanız, kişiye özel tasarlanmış ayraç modellerini inceleyebilirsiniz.

  Promosyon Kurumsal Hediyelik Alternatifi

 Şirket, dernek, okul gibi kurumların özel logo veya sembollerle yapılabilen kitap ayraçları kurumsal hediyelik kategorisinde de değerlendirilmektedir. 925 ayar gümüşün kullanıldığı ürünler, elit seviyededir. Osmanlı tuğrası, Lale ve Karanfil Çini deseni, Osmanlı Devlet Arma deseni ve Ayyıldız gibi model seçenekleri mevcuttur. 925 Ayar Gümüş ve gümüş kaplama ürünlerinde şekil, yazı ve figür konusunda özgürsünüz. Yapmayı istediğiniz figürü bize göndermeniz ve bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size en kısa sürede dönüş yapıp istediğiniz ürünler hazırlanacaktır.  

  Figür Tercihi Size Kalmış

 Kelebek, aslan, kartal, kalp, sonsuzluk, ay yıldız, Osmanlı Tuğrası, Lale ve Galata Kulesi gibi birçok figür çalışmalarda kullanılmaktadır. İsim ve figür çalışmalarının yanı sıra güzel sözleri de ekleyebilirsiniz. Canım Annem, Hayırlı Olsun ve Mutlu Yıllar gibi sözleri yazdırabilirsiniz.

 Kişiye özel kitap ayraçları kategorisinde profesyonel çalışmalar bu adreste sizleri bekliyor. Kitap okumayı zevkli hale getiren ve kitapların kadim dostu olan kitap ayraçları, hediyelik dünyasının popüler üyesidir. Hediye almadan önce linkteki ürünleri inceleyebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz yazıyı ve istediğiniz figürü baskıya gönderebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.