Gümüş Şahmeran Bileklikler

Gümüş takı seçenekleri içinde en sevilen konseptler arasında şahmeranlar geliyor.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele

Zarif zincirleri, içerdiği göz alıcı taşlar ve ince detaylar ile şahmeranlar, gümüş takı konusunda arayış içinde olanlar için etkileyici bir alternatif. Şahmeran bileklik modellerinde bir türlü karar veremiyorsanız, geniş şahmeran modellerinin yer aldığı gümüş takı seçenekleri içeren CNG Gümüş’te, sizi yansıtan kaliteli gümüş şahmeranları bulacaksınız.

Gümüş şahmeran modellerinde geniş seçenekler

Şahmeranlar, küpe, kolye ya da yüzük gibi takı seçeneklerinin yanında, kendine has tarzı ve gelenekseli modern bir çizgiyle buluşturan yapılarından ötürü, stil sahibi kadınların sık tercih ettiği bir alternatif. Göz alıcı parlaklığı, cildi tahriş etmeyen yapısı ve uzun yıllar boyunca kullanıma müsait konsepti ile gümüş takı alanında, şahmeranlar sizi yansıtacak seçimler sunuyor. 925 ayar kaliteli gümüşten sizin için tasarlanmış, ustaların elinde en ince detayları düşünülerek sunulmuş gümüş şahmeran modellerinde harf, nazar boncuğu, tektaşlı, çınar yaprağı, inci, su damlası, halka konseptli ve deniz kabuğu gibi birçok seçenek yer alıyor. Giyim tarzınızla uyumlu ya da bulunduğunuz ortamdaki kombininize göre, tasarım ve içerdiği taş ile sizi taşıyacak şahmeran gümüşlere göz atmalısınız.

İnci, mercan ve mistik topaz taşlı, altın renkli şahmeranlar

Şahmeran seçimlerinde hem gümüşün rengine göre hem de içerdikleri taşlara göre onlarca farklı temanın yer aldığı CNG Gümüş’te, sizi yansıtan birçok kaliteli şahmeran bileklik modelleri bulunuyor. Beyaz altın ve rose altın renk seçeneklerinin yer aldığı şahmeran modelleri arasında, inci, oniks, mercan ve mistik topaz taş seçenekleri ile 925 ayar gümüşten, birçok göz alıcı seçenek sizi bekliyor. Kalite ve zarafetin bir araya geldiği, ister klasik giyim tarzı ile düğün, nişan ya da kına gibi ortamlarda, isterseniz de günlük giyimde, spor giyim tarzınıza uyumlu şekilde tercih edebileceğiniz gümüş şahmeran bileklikler size her an eşlik edecek bir tarzı ifade ediyor.

İnternete özel indirimli fiyatlarla, en uygun gümüş şahmeran fiyatlarını keşfedebileceğiniz sitemizde, kargo ücreti ödemeden Türkiye’nin her noktasına gümüş şahmeran aksesuarınızı alabilir, zamansız şıklığın ifadesi olan bu harika konseptle, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.