Gümüş Setler

Gümüş takılar, giyim tarzını zarif bir şekilde tamamlayan ve bayanların ince ruhunu yansıtan seçeneklerdir.

Sıralama seçin
CNG - Yuvarlak Zümrüt Taşlı Gümüş Set
%30 indirimli
550,00 TL
385,00 TL
CNG - Safir Taşlı Papatya Gümüş Set
%30 indirimli
575,00 TL
402,50 TL
CNG - Zümrüt Taşlı Papatya Gümüş Set
%30 indirimli
575,00 TL
402,50 TL
CNG - Yuvarlak Safir Taşlı Gümüş Takım Set
%30 indirimli
550,00 TL
385,00 TL
Stokta Yok CNG - 6 Tırnaklı Tek Taş Gümüş Set
%30 indirimli
194,76 TL
136,33 TL
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Kolye, yüzük ve küpe gibi gümüş takı seçeneklerinde, bazı kadınlar tekli seçimler yapabildiği gibi, bazıları da uyumlu olması amacı ile set tercihinde bulunabiliyor. Özellikle düğün, nişan ve kına gibi özel davetlerde kadınların tercih ettiği takı setlerinde, gümüş bayan setler her zaman tercih sebebi. Gümüşün dikkat çekici parlaklığı, her türlü giyim konsepti ile sunduğu uyum ve cildi tahriş etmeyen kaliteli yapısı, kadınların gümüş tercihinde en önemli nedenlerden.

Gümüş takı seti modelleri

Bayan gümüş takı seçeneklerinde, hem uyumlu bir hava yaratmak hem de görece makul, uygun bir fiyatla takı alışverişini tamamlamak için gümüş takı setleri tercih ediliyor. Gümüş takı modellerinde uzun yıllardır, kaliteli ürünler ve uygun fiyat avantajını bir araya getiren CNG Gümüş, geniş model ve taş seçenekleri ile, kadın gümüş takı seti seçeneklerinde en iyisini sunuyor. Gümüş set modellerinde çok taşlı, su damlası konseptli, inci ve baget taşlı setlerin yanı sıra renkli, çiçek temalı ürünler de tercih ediliyor. Gümüş set dendiğinde elbette ki ilk akla gelenlerden biri, gümüş setin taş modelleri. Gümüş takı seti modellerinde, tercih ettiğiniz taş sete hava katan ve gümüş takılarınızın ruhunu yansıtan bir detaydır. Swarovski, inci, yakut, zümrüt, safir gibi taş seçenekleri ile CNG Gümüş, gümüş set modellerinde size en iyisini sunuyor.

Gümüş takı modelleri ve fiyatları

Gümüş takılar, diğer takı seçeneklerine göre parlak bir konsept sunmasına ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek bir sağlamlık içermesine rağmen uygun fiyatlı seçeneklerdir. Gümüş takı seti fiyatlarında, gümüş yüzük, kolye ve küpe gibi seçenekleri, size en iyi fiyatlarla sunan CNG Gümüş, gümüş takı konusunda uzun yıllardır sunduğu geniş ürün modelleri ile gümüş takı ve set dendiğinde akla ilk gelen adreslerden. Gümüş takı modelleri ve fiyatları konusunda, en iyi önerileri keşfetmek için sitemizde fiyata göre sıralama yapabilir, en ucuz gümüş takı seti ürünlerini görebilirsiniz. İnternete özel uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo seçeneği ile, gümüş takı seti konusunda en cazip seçeneklerin yer aldığı sitemizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.