Hakkımızda
1930'lu yıllarda Mardin de altın ve gümüş imalatı yaparak başlayan aile serüveni, 1990 yılında İstanbul Şişli'de açılan "Can Gümüş"isimli mağaza ile devam etmiş ve bugünkü "CNG GÜMÜŞ" ün ilk temelleri atılmıştır.

Şirketleşme sürecinden sonra, 2010 yılında "CNG" ismini tescil ettirip ve bu isimde mağazalar açmayı hedef edinmiştir.

2011 yılında Türkiye ve Avrupa'nın en yüksek binası olan "İstanbul Sapphire " alışveriş merkezinde ikinci mağazasını; 2013 yılında Osmanbey - Şişli'de üçüncü mağazasını açmıştır.

Bununla birlikte 2014 yılında İstanbul'un en görkemli takı mağazası Levent ÖzdilekPark AVM de hizmete girmiştir ve İstanbul Sapphire mağazamız aynı yılın sonunda kapanmıştır.

Hala İstanbul ÖzdilekPark AVM ve İstanbul Şişli Osmanbey mağazalarımızda faaliyetimize devam etmekteyiz.

Hedefimiz

Müşterilerinin talep ve istekleri doğrultusunda ürün yelpazesini devamlı arttırarak müşterileri için güvenilir bir marka olabilmek.

Gümüş takı tasarımları akla geldiğinde daima ilk tercih olabilmek.

İlkelerimiz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, satış ve satış sonrası dürüst ve kaliteli hizmet sunmak.

Dinamik ve güler yüzlü ekibi ile müşterilerinin rahat ve keyifli alışveriş yapmalarını sağlamak.

Sürekli olarak günümüz değişen modası ve renklerine uygun tasarımlar hazırlayarak müşterinin beğenisine sunmak.

Sunduğumuz ürün çeşidi ve hizmet anlayışı ile kendi çizgimizi oluşturmak.

AbitveCemilOZASI1940lardaatolyedecalisirkenbirgorun.jpg (80 KB)

Gücünü Çeşitlilikten Alıyor...

Gümüş’ün izin verdiği tüm formları modanın bin bir farklı rüzgarı ile bir araya getiren CNG Gümüş’ü kurucusu Can Özasi anlatıyor:

CNG Gümüş gücünü çeşitlilikten alan bir marka. Özellikle gümüşte, yaşamdan kopmayan, sadelik ve gösteriş arasındaki çizginin her noktasındaki beklentiye cevap veren tasarımlarıyla ve hızlı üretim gücüyle rakiplerinden sıyrılan bir marka.

3 kuşaktır devam eden altın ve gümüş yolculuğumuzda 1990 yılında İstanbul Şişli'de "CNG Gümüş" isimli mağazamızı açtık ve bugünkü "CNG Gümüş"ün ilk temelleri atıldı.

İkinci durağımız 2011 yılında Türkiye ve Avrupa'nın en yüksek binası olan "İstanbul Sapphire " alışveriş merkezindeki mağazamız oldu ve 2013 yılında Osmanbey - Şişli'de üçüncü mağazamızı açtık. 2014 yılında ise Levent ÖzdilekPark AVM’deki 80 m2 büyüklüğündeki mağazamızı açarak büyümeye devam ettik.

Hâlâ İstanbul ÖzdilekPark AVM ve İstanbul Şişli Osmanbey mağazalarımızda ve günlük binlerce ziyaretçisi olan online mağazamız cnggumus.com’da bizim gibi daha fazlasını hayal eden takı severlerle tasarımlarımızı buluşturmaya devam ediyoruz.

CNG Gümüş kullanıcılarının %80’nini kadın, %20’sini ise erkek takı severler oluşturuyor... İstanbul mağazalarımıza ek olarak, cnggumus.com online mağazamızdan yurt içinde neredeyse tüm şehirlere takılarımızı ulaştırıyoruz. Yurt dışında da bizi takip eden ve taleplerini karşıladığımız takı severler bulunuyor. Gelen talepler doğrultusunda müşterilerimiz için farklı tasarım ve koleksiyonlar oluşturuyoruz. Ürün gamımızda gümüşün yanı sıra altın tasarımlara yer vermemiz de bu talepler sonrasında ortaya çıktı.

Tasarımda sadelik ve gösteriş arasındaki tüm seviyelere yoğunlaşıyoruz. Güzellik bize göre küçük detaylarda gizli. CNG Gümüş olarak bizi bu yolculukta en mutlu eden tecrübe, gümüş ve altın takılarımızı taşıyan kadın ve erkeklerin bu tasarımlarla bütünleşmesi ve tasarımlarımızda kendilerinden bir parça bulması.

En büyük hayalimiz ise dünyanın dört bir yanına takılarımızı ulaştırmak ve tasarımlarımızı dünyaya sunmak. Tüm stil ve çizgimizi bu hayalimize göre oluşturuyoruz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.