İNCİLİ TAKILAR KOLEKSİYONU

Takı modelleri, o anki giyim tarzınızla bütünleşmenin yanı sıra, ruh halinizi ve enerjinizi aktaran öneml bir unsur. Geçmişten bugüne en çok tercih edilen takılar arasında, her zaman zarif bir hava katan inci de yer alıyor.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2

İnci takılar içerisinde yer alan kolye başta olmak üzere bileklik, küpe ve yüzük gibi alternatifler, en sevilen inci takılar arasında. İnci küpe modelleri ve inci set modelleri araştırıyorsanız, CNG Gümüş güvencesiyle en iddialı ve kaliteli inci takı seçenekleri sizi inci takılar koleksiyonunda bekliyor.

İncinin zarafetini her an yansıtın

Özel günlerde ya da gündelik yaşamda, zarif inci kolye modelleri sizi en iyi yansıtan takılar arasında yer alır. Gerçek inci kolye, duruşuyla, üzerinizdeki oturuşuyla farkını her zaman belli eder. İnci bileklik ya da inci küpe gibi alternatiflerin de yer aldığı CNG Gümüş’te, Skagen ve Guess gibi markaların da ürünlerinin yer aldığı geniş bir inci takı koleksiyonu var. İnci set modelleri ve inci küpe modellerinin bulunduğu inci koleksiyonunda, 925 ayar gümüş ve paslanmaz çelik gibi alternatifler içeren birçok takı seçeneği yer alıyor. İnciden bileklik ya da küpe, kolye arıyorsanız, yüzük gibi seçenekler inceliyorsanız inci takı konusunda hiçbir yerde göremeyeceğiniz modellerin sunulduğu CNG Gümüş online satış mağazası, aradığınızı bulmanızı sağlayacak.

Farklı temalara sahip onlarca trend model

İnci ve aytaşı gibi taş seçenekleri içeren modeller, beyaz ve sarı altın, rose, siyah ve metalik gri gibi renk alternatiflerinin incinin saflığı yansıtan beyazı ile buluştuğu, birbirinden harika trend takı modellerini sunuyor. İnci kolye modelleri ve inci küpe seçeneklerinin yanında, bileklik ve yüzüğün de yer aldığı incili takılar koleksiyonunda, tema olarak geniş alternatifler var. Aşk ve sevgi temalı inci takıların yanı sıra, harfli inci takılar, nazar boncuğu, dini temalı, geometrik ya da kelebek gibi konseptler içeren inci takı seçenekleri, özel koleksiyon kategorimizde yer alıyor.

 İnci takı şıklığını her an yansıtmak isterken, aynı zamanda bütçenize uygun seçenekler araştırıyorsanız, CNG Gümüş’te uygun fiyatlı inci takılar keşfedebilirsiniz. İnternete özel indirimlerin yer aldığı inci takı modellerinde en iyi fiyatı keşfetmek için yapmanız gereken, fiyata göre sıralama yapmak ve istediğiniz ürünü sepetinize atmak. Üstelik tüm ürünlerde kargo ücretsiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.