TAKI VE AKSESUAR KOLEKSİYONLARI

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan takı ve aksesuarlar, ortaya koydukları ışıltı ile cezbedici bir görüntü ortaya çıkmasını sağlıyor. Gümüş, altın, paslanmaz çelik gibi seçeneklerle parıltıyı hayatın her anına katan takı ve aksesuarlarda, CNG Gümüş özel koleksiyon ürünleri farklı temalarıyla öne çıkıyor.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2 3 ... 7 ... 14 ... 33

Aşk, çiçek, anne ve bebek, nazar boncuğu ya da sonsuzluk gibi konseptler içeren kolye, bileklik, yüzük, takı seti, kitap ayracı gibi birçok ürünün yer aldığı özel koleksiyon aksesuarlarda sizi anlatan, hikayenizi yansıtan birçok ürün bulabilirsiniz.

Kolye, bileklik, yüzük ve küpe modellerinde trend tasarımlar

Altın, gümüş ve paslanmaz çelik gibi ürün konseptleri içinde yer alan kolye, bileklik, yüzük ve küpenin yanı sıra, takı seti, halhal, kitap ayracı, şahmeran ve bilezik gibi seçeneklerde göz alıcı tasarımların yer aldığı koleksiyon ürünlerinde, tarzınıza uygun birçok model var. CNG Gümüş kalitesi ile sunulan birçok ürünün yer aldığı koleksiyon konseptli takı ürünlerinde, aynı zamanda Guess, Fossil, Skagen ve Tommy Hilfiger markalı modeller de bulunuyor. Dünyaca ünlü markaların yetkili satıcısı olan CNG Gümüş, en iyi fiyat avantajıyla markalı ürünleri, 1 yıl garantili şekilde sunuyor.

 Koleksiyon yüzük, takı setleri ve diğer ürünlerde, aradığınız temaya göre birçok model bulunuyor. Aşk, sevgi ve kalp temalı takı koleksiyonu ürünlerinin yanı sıra harfli takılar, çiçek, melek ve peri temalı takılar, nazar boncuğu ve göz temalı takılar, dini temalı takılar, Atatürk temalı takılar, şans, geometrik denizyıldızı, kedi, güneş ve yıldız gibi birbirinden farklı onlarca temada yer alan takılar, tarzınızı yansıtan seçenekler içeriyor.

Göz alıcı taşlarla dikkat çeken takı koleksiyon ürünleri

CNG Gümüş kalitesiyle geniş ürün seçenekleriyle sunulan takı koleksiyon ürünleri, maden rengi olarak beyaz altın, sarı ve rose altın, metalik gri ve siyah gibi seçeneklerle karşınızda. Tercih ettiğiniz takılarda yer alan taşlar da, en az takının tasarımı kadar önemliyse koleksiyon takı modellerinde geniş taş seçenekleri yer alıyor. Takı setleri ve set modellerinin iddialı konseptlerle karşınıza çıktığı koleksiyon dünyasında zultanit ve pembe kuvarsın yanı sıra Swarovski, turkuaz, hematit, sedef, inci, safir, yakut ve zümrüt gibi birbirinden zarif taşlar bulunuyor. Giyim tarzınızı harika bir şekilde bütünleyecek, sizi yansıtan birçok kaliteli takı modeli, uygun fiyatlarla CNG Gümüş’te.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.