ÖĞRETMENLER İÇİN HEDİYELER

Hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan öğretmenlerimize, onlara karşı duyduğumuz sevgi ve saygıyı ifade ettiğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde, özel hediyelik seçenekleri ile sevgili öğretmenlerimizi sevindirmek isteriz.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 28

Birçok kaliteli hediyelik alternatifinin yer aldığı CNG Gümüş’te, öğretmene alınabilecek hediyeler konusunda birçok farklı model bulunuyor.

Dünyaca ünlü markaların takı ve aksesuarları

Öğretmenlerimizi sevindirmek, onlara manevi değeri olan ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek kaliteli bir hediye vermek için fikir araştırıyorsanız, takı ve aksesuarlar en uygun tercih. Kadın ve erkek öğretmenlere göre değişen öğretmenler için hediye fikirlerinde, son dönemde en rağbet gören alternatifler arasında bileklik ve kolye, yüzük ve küpe, takı seti, kol düğmesi, anahtarlık yer alıyor. Şahmeran bileklik, rozet ve çanta aynası da öğretmene özel hediye seçenekleri içinde. Beyaz altın, sarı altın ve rose altın renk seçeneklerinin yanı sıra, siyah ve metalik gri gümüş takı modellerinin bulunduğu sitemizde, öğretmeninizin zevkine hitap edecek birçok model yer alıyor.

Öğretmene alınabilecek en iyi hediyeler

Birçok markanın en kaliteli takı ve aksesuar seçeneklerinin yer aldığı CNG’de, hayatımızda oldukça önemli bir yeri olan öğretmenlerimize hediye edebileceğimiz birçok kaliteli ürün yer alıyor. Öğretmene en güzel hediye nedir diye düşünenler için, bilekliklerden kolyelere, küpelerden takı setlerine ya da kol düğmesi ve anahtarlık seçeneklerine birbirinden özel modeller CNG’de. Öğretmene hediyeler içinde hem erkek hem de kadın öğretmenlerin hoşuna gidecek hediyelik ürünler, 14 ayar altın ve 925 ayar gümüş modelleriyle, uygun fiyat avantajı ile CNG online satış sitesinde.

Öğretmenler gününde alınabilecek en iyi hediyelerden biri olan kitap ayraçları, geniş model seçenekleri ile CNG’de. Uygun fiyatlı ve trend kitap ayracı modelleri, harfli ve farklı motiflerle öğretmenlerin beğenisine hitap edecek.

Uygun bütçeli altın ve gümüş takı seçeneklerinin yanı sıra, deri ve paslanmaz çeliğin harika uyumunu gösteren bileklikler, öğretmenler için hediye dendiğinde akla gelenlerden. İnternete özel indirimlerle, öğretmenler günü için hediye arayışınızda en iyi adres CNG. Üstelik tüm ürünlerde kargo ücretsiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.