SWAROVSKI TAŞLI TAKILAR

Kadın takı seçenekleri, belli bir zamandan ve akımdan bağımsız, kendine has bir tarz yaratması beklenen ve sizi ön plana çıkaran aksesuarlardır.

Sıralama seçin
CNG - Swarovski 8 Tırnak Tektaş Gümüş Küpe
%30 indirimli
280,00 TL
196,00 TL
CNG - Swarovski Damla Tektaş Gümüş Bayan Küpe
%30 indirimli
250,00 TL
175,00 TL
CNG - Swarovski Baget Tektaş Gümüş Bayan Küpe
%30 indirimli
304,35 TL
213,04 TL
CNG - Swarovski Kalp Tektaş Gümüş Bayan Küpe
%30 indirimli
251,58 TL
176,10 TL
CNG - Swarovski Taşlı Haç Gümüş Bayan Kolye
%30 indirimli
233,38 TL
163,37 TL
CNG - Swarovski İki Taşlı Gümüş Bayan Yüzük
%30 indirimli
268,02 TL
187,61 TL
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kadın takı seçenekleri içinde, zarafeti ve şıklığı bir araya getiren, özel kesim kristalleri ile görenleri büyüleyen swarovski konsepti ise bambaşka bir noktada. Klasik bir giyimin yanı sıra, günlük giyim tarzı ile de uyumlu olan, kolye, yüzük ve diğer takı seçeneklerinde yer alan swarovski taşlar, göz alıcı ve iddialı bir şıklığı sunuyor. Kadınların çok tercih ettiği swarovski taşlı takılar içinde kolyeler, bilezikler ve küpeler yer alıyor. Bazen tek olarak tercih edilebilen swarovski taşlı takılar, bazen swarovski takı seti olarak da satılıyor.

Göz alıcı şıklık sunan Swarovski takılar

Gümüş takı konusunda geniş seçeneklerin yer aldığı CNG Gümüş’te, swarovski taşlı takılar alanında da birçok takı modeli sizi bekliyor. Bir kadın için kolye ve küpelerin tasarımı oldukça önemli, nitekim kolye ve küpeler aslında sizi ifade eden, ruhunuzu yansıtan takılardır. Yediden yetmişe herkese hitap eden tasarımlar sunan, ince işçiliği ile göze hitap eden swarovski takılar, ruhunuzdaki zarafeti yansıtacak bir konsept taşıyor. CNG Gümüş kalitesi ile sunulan swarovski kolye, swarovski bilezik ve swarovski küpe seçenekleri, 925 ayar gümüş ve iddialı swarovski taşların bir araya geldiği harika bir konseptin ürünü. Taşlı kolye ya da küpe düşünüyorsanız, dünya çapında ünlü bir tarz sunan swarovski ile siz de tanışabilirsiniz.

Garanti sertifikalı gerçek ve orjinal zirkon taşlar

Tektaş gümüş yüzük, taşlı baget yüzük ya da farklı takı seçeneklerinin yer aldığı swarovski takılar içinde, eğer aradığınız her yönden şık bir kombinse, swarovski takı setlerini tercih edebilirsiniz. Kolye, küpe ve yüzüğün tasarımsal açıdan uyumu, en ince detayına kadar özel hazırlanmış göz alıcı formu şıklığınıza şıklık katacak ve sizi yansıtacak. 925 ayar klasik gümüş ürünlerin dışında, dilerseniz Swarovski taşlı rose gümüş ürünleri tercih edebilirsiniz, dilerseniz de küpe ya da bileklik gibi takılarınızla uyumlu, swarovski taşlı kutup yıldızı, hayat ağacı ya da kar tanesi formunda kolye alabilirsiniz.

 

Modası asla geçmeyen, zamansız bir konsept sunan swarovski taşlı takılar, CNG Gümüş’te geniş model seçenekleri ve internete özel indirimlerle sizi bekliyor. Gerçek ve orjinal zirkon (zirconia) taş içeren swarovski takı seçenekleri, özel QR kodlu etiketle gönderilmektedir. Büyüteç ile bakıldığında, taşın detaylarında “Swarovski Zirconia” ifadesi görülmektedir. Sunduğumuz swarovski takılar, orjinal ve gerçek taşlarla, aradığınız zamansız şıklığı üzerinizde yansıtacak.

Kargo ücretsiz gümüş takı avantajı, indirimli swarovski modelleri ve yeni sezon kadın takı seçenekleri de beraberinde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.