TESBİH MODELLERİ

Tesbih, geçmişten bugüne erkeklerin en çok kullandığı, severek tercih ettiği önemli aksesuarlar arasında. Köklü bir kültürü bulunan tesbihlerde, kullanılan malzemeler, işçilik ve içerdiği değerli malzemelere göre farklı temada birçok model yer alıyor.

Filtrele :
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
Filtrele

Kökeni Osmanlıya dayanan tesbihlerde, farklı tarzlara hitap eden birçok kaliteli model, CNG Gümüş’te yer alıyor. Kehribar tesbihlerden gümüş tesbihlere, geniş tesbih modelleri içinde size hitap eden seçeneği keşfedebilir ve inceleyebilirsiniz.

Damla ve sıkma kehribar tesbih modelleri

Tesbih modellerinde geniş seçeneklerin yer aldığı sitemizdeki seçenekler, 925 ayar gümüş kalitesine sahip malzemelerinin yanında, içerdiği değerli taşlarla göz alıcı bir tarza sahip. Damla kehribar tesbihlerden sıkma kehribarlara, farklı tesbih modellerinin bulunduğu CNG Gümüş’te, akik taşlı tesbihler de yer alıyor. Doğal taş içeren tesbihler, içerdiği kaliteli taşlarla sizin için özel bir aksesuar olacak. Kaliteli ip, taş ve imamesi ile yanınızdan ayırmayacağınız, her ortamda size eşlik edecek kaliteli tesbih modelleri, gümüş püsküllü tarzları ile aradığınızı sunuyor. Damla kehribar tesbih seçeneklerini incelediğinizde, kehribar tesbih fiyatlarında hiçbir yerde göremeyeceğiniz kalitede modellerin, internete özel harika indirimli fiyatlarını bulabilirsiniz.

Sizi yansıtan kaliteli ve trend kehribar tesbihler

Tesbih çeşitlerinde, kaliteden ödün vermeyen erkeklerin tercihi olan damla kehribar ve sıkma kehribar tesbih modelleri, stil sahibi kişiler için önemli bir aksesuar. Günlük ya da klasik giyim tarzıyla uyumlu olan, farklı renk seçenekleriyle öne çıkan kaliteli gümüş tesbih modellerinin yer aldığı CNG Gümüş kehribar tesbih dünyasında, aradığınız modeli bulabilirsiniz.

Doğal taşlı ve ev yapımı tesbih modelleri arıyorsanız, tesbihler kategorimizde sizi yansıtan iddialı seçenekleri keşfe çıkabilirsiniz.

 İnternete özel fiyat avantajının yer aldığı sitemizde, kehribar tesbihlerde üst kalite modelleri uygun fiyatlarla bulma imkanına sahipsiniz. Tüm ürünlerde geçerli olan ücretsiz kargo seçeneğinin yanı sıra, vadesiz altı taksitle ödeme imkanı ile, kolay bir şekilde aradığınız tesbihe ulaşabilirsiniz. Kazaziye ve diğer modeller içinde, akik, damla kehribar ve sıkma kehribar modeller, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, evladiyelik aksesuarlarınızdan biri olacak. Model, taş cinsi ve fiyata göre tesbih seçeneklerini sıralayabilir, sepete ekleyerek Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo ile alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.